Oświadczenie Ventus Communications – COVID-19

Szanowni Państwo,

Jako specjaliści w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego z uwagą monitorujemy zmiany sytuacji epidemiologicznej. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Ventus Communications funkcjonuje obecnie w oparciu o program zarządzania ciągłością działania na bazie wdrożonych norm ISO. Zmieniliśmy organizację pracy by ograniczyć konieczność przemieszczania się naszych pracowników do absolutnego minimum, umożliwiając im pracę zdalną i zadbanie o potrzeby ich rodzin. Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo osób przebywających w naszych biurach lub je odwiedzających, przede wszystkim pracowników i dostawców. Jednocześnie monitorujemy bieżącą sytuację w kanałach dystrybucyjnych branży IT, aby zidentyfikować ewentualne zagrożenia dla terminowości realizacji zamówień. Wypełniamy podjęte zobowiązania i wspieramy klientów naszą wiedzą i doświadczeniem w organizacji pracy zdalnej oraz wdrażaniu niezawodnych metod komunikacji dla zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania procesów biznesowych.

Część realizowanych przez nas usług wymaga wizyty pracownika w siedzibie klienta. Zapewniamy, że nasi pracownicy zadbają w równym stopniu o jakość wykonanych usług, jak i o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoje i Państwa pracowników. Prosimy Państwa o to samo.

Jednocześnie wyrażamy naszą gotowość do dzielenia się wiedzą w zakresie uruchomienia bezpiecznej pracy zdalnej. Nieprzerwanie realizujemy dostawy i wdrożenia sprzętu i oprogramowania umożliwiającego zdalną i bezpieczną komunikację z siecią pracodawcy przez kanał VPN, połączenia wideo, pracę grupową itp. Oferujemy również możliwość przeszkolenia pracowników w zakresie bezpiecznej pracy w zmienionych warunkach, w formie e-learningu.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy i życzymy dobrego zdrowia.

Zespół Ventus Communications