Telefonia IP

Proponujemy Państwu systemy telefonii IP oparte o produkty firmy Cisco Systems – czołowego dostawcy bogatych funkcjonalnie, skalowalnych i sprawdzonych rozwiązań zunifikowanej komunikacji. Podstawową zaletą wykorzystania produktów tego producenta jest ścisła integracja rozwiązań telefonii IP, wideokonferencji, urządzeń sieciowych i zdalnego dostępu w jeden wielofunkcyjny organizm. Dzięki takiemu podejściu przedsiębiorstwo daje pracownikom i współpracownikom wiele kanałów komunikacji, co znacząco wpływa na wydajność pracy oraz na poprawę wizerunku firmy.4870246_m

Rozwiązanie firmy Cisco pozwala na obsługę organizacji wielooddziałowej z zapewnieniem wysokiej dostępności systemu w razie awarii centralnego procesora połączeń lub łącza pomiędzy jednostkami. Szeroki wybór produktów końcowych pozwala dobrać odpowiedni telefon dla kierownictwa, pracowników sekretariatu czy pracowników zdalnych – portfolio obejmuje telefony z wysokiej jakości wyświetlaczami i dźwiękiem, przystawki sekretarskie, wideotelefony i terminale wideo, telefony bezprzewodowe oraz oprogramowanie na stacje robocze i urządzenia mobilne. Niemal nieograniczone możliwości konfiguracyjne, wysoki poziom bezpieczeństwa, obsługa urządzeń analogowych, szeroka gama interfejsów do zewnętrznej sieci telefonicznej, korporacyjne i prywatne książki telefoniczne, możliwość rozbudowy o nagrywanie i taryfikację połączeń, a nawet o funkcjonalność Contact Center sprawia, że jest to idealny system dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji.

Systemy telefonii IP firmy Cisco sprawdziły się u wielu naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością zaproponujemy Państwu rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

    captcha