Polityka jakości i bezpieczeństwo informacji

Polityka systemu zarządzania jakością i systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

Nasza misja:

Dostarczanie wyrobów i świadczenie usług spełniających wymagania i potrzeby Klientów, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa informacji, aby przyczyniać się do rozwoju osobistego pracowników i umacniania pozycji firmy na rynku.

Nasza wizja:

Dążymy do tego, aby marka firmy Ventus Communications Sp. z o.o. kojarzyła się z zaufaniem, profesjonalizmem w planowaniu i wykonywaniu usług oraz fachową obsługą. Chcemy, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i kompetentnego partnera, któremu mogą powierzyć swoją infrastrukturę, jej rozwój i bezpieczeństwo. Naszemu zespołowi pragniemy zapewnić możliwość realizacji nowych wyzwań i doskonalenia umiejętności oraz poczucie stabilizacji i wzajemnej lojalności.

Zakres oferowanych usług:

Firma Ventus Communications Sp. z o.o. jest integratorem systemów teleinformatycznych – podstawowym obszarem jej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie sieci teleinformatycznych i systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz sprzedaż, instalacja i serwis urządzeń teleinformatycznych i oprogramowania.

Bezpieczeństwo informacji i zapewnienie jakości staje się integralną częścią każdego działania i projektu realizowanego przez i na rzecz Ventus Communications.

Naszym celem jest:

Harmonijny rozwój i umacnianie pozycji firmy dzięki owocnej współpracy z Klientami i Dostawcami oraz ciągłemu doskonaleniu i pasji naszych pracowników.

Zobowiązujemy się do:

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Ventus Communications była – dzięki kompetencjom, fachowości i ciągłemu rozwojowi oraz zaangażowaniu zespołu – przyjemnym doświadczeniem, które warto powtarzać.